Catering

Chystáte školení nebo plánujete konferenci? Chcete překvapit kolegy společnou snídaní v práci? Anebo plánujete firemní večírek a potřebujete zajistit raut?

Jsme tu, abychom se o vás a vaše pupíky postarali. Níže pro představu omrkněte pár ukázek, co umíme. Vše je na domluvě, co pro vás vykouzlíme, napečeme a uvaříme.

Co umíme?

– coffee break
– firemní snídaně
– rauty
– teplé obědy
– občerstvení na oslavy, narozeniny a jiné společenské akce
– když nás budete chtít třeba na ples nebo trhy, můžeme přijet i osobně s naším stánkem

Sladké hřešení – od muffinu po dort

Co by to bylo za oslavu nebo večírek bez sladké tečky ke kávě. Sladké milujeme a připravíme vám muffiny, cupcaky, pudingy, cheesecaky, kremrole, větrníky nebo dortíky.

Je libo quiche, pomazánky nebo obložené talíře?

Připravíme drobné slané zobání k vínu, ale i svačinky pro pořádný regiment.

Pořádné dlabance a polévky

Uspokojíme masomilce i vegany – od polévky až po hlavní chod.

Uhasíme i žízeň

Zejména na větší akce připravujeme filtrovanou kávu, limonády a máme i výrobník ledové tříště. Odebíráme rakouská vína ze spřátelené vinotéky a dokážeme obstarat i točené pivo.

Jak to funguje?

Dobroty dovezeme, nebo se pro ně zastavíte

Po objednání se pro dobroty můžete zastavit přímo u nás v bistru, nebo vám je doručíme. Pokud vše potřebujete dopravit, přivezeme vám to buď my osobně, a nebo kurýr z vezemti.to.

Kde dobroty vznikají?

Všechny dobroty si pečeme a vaříme sami přímo v našem bistru v centru Českých Budějovic u Černé věže. Chcete ochutnat? Zastavte se na dlabanec.

Kolik naše dobroty stojí a jak probíhá placení?

Stačí napsat, na co máte chuť a jaký máte rozpočet, a my vám pošleme nabídku. Jakmile si plácneme, tak to připravíme a uvaříme.

U menšího občerstvení nemusíte platit žádnou zálohu. Spoléháme na to, že naši zákazníci jsou fér a dobroty si opravdu vyzvednou. Pokud jde o velkou akci (svatba, firemní večírek nebo konference), domluvíme se na záloze.

Chcete nás na akci? Přijedeme i se stánkem

Kromě cateringů na objednávku se účastníme také plesů, trhů, jarmarků nebo výstav. Můžeme se sbalit a dorazit za vámi i s naším stánkem. Pozvete nás?

 

Líbí se vám to?

Stačí napsat, na co máte chuť a jaký máte rozpočet, a my to vymyslíme a pošleme nabídku. Pak vše připravíme, uvaříme a napečeme.

Zastihnete nás na e-mailu budejce@jdemtam.cz, telefonu 606 245 881 nebo se můžete zastavit přímo u nás v bistru.